קצת עלינו

שאקה היא חברה המפיקה שירותי צילום לאירועים,חתונות, בר/בת מצווה, חינות ועוד.

בנוסף אנו עוסקים בצילומי תדמית, מוצר, קד"מ והפקות מקור. אנו יוצרים לפי דרישה ובשיתוף פעולה עם לקוחותינו, את הסרט המושלם עבורם.

במשך שנים אספנו כלים דרך לימודי קולנוע, צילום, תיאטרון, בימוי,  קופירייטינג,

רדיו ופוסט פרודקשן על מנת ליצור ויזואליה ייחודית, עגולה ולא שגרתית עם סאונד שופע בצלילים רבים, תוך הקפדה על מקצועיות, דיוק והכי חשוב אווירה טובה, מהנה ובלתי נשכחת.

שיתוף הפעולה הייחודי והבלתי נפרד בין צילום הוידיאו לצילום הסטילס, מעניק לכם את החבילה המושלמת ונשמח להיות חלק מהתיעוד האישי שלכם ולהפוך גם את היום שלכם

לציטוט בלתי נשכח.

הצוות

דורון ישינסקי - סטילס

אמנות היא חלק בלתי נפרד מחיי וחלק הכרחי בצילומים שלי. כדי להגיע לייחודיות ועומק בכל אחת  ואחת מהתמונות שלי אני שם דגש בצילום על האדם, האישיות ומכלול הרגעים האנושיים שקורים אל מול עדשת המצלמה שלי באופן טבעי​.

את האמת הצילומית שלי אני מביא לכל סוג של יום צילום החל מהפקות אופנה גדולות, חתונות, צילומי תדמית, צילומי מחול, תיאטרון ועוד.​

"יום ללא חיוך הוא יום מבוזבז" צ. צפלין 

רן סבג - וידאו

יצירה קולנועית המשלבת שוטים מוקפדים ומוזיקה מהפנטת היא פאר היצירה עבורי.

האפשרות לקחת חתונה ולהתאים אותה בדרך מסוימת ואחרת לגמרי מזאת שלפניה אל הזוג המסוים שניצב מולי, מאתגרת אותי מאוד בכל פעם מחדש.

השילוב שבין צילומים אותנטיים ברגעים שבין לבין, לזה של שוטים מעוצבים בליווי מוזיקה המורכבת מפסקול שלם של צלילים, מנגינות ושירים הוא זה שמוביל עבורי לווידיאו מושלם המהווה עבור הזוג את המזכרת המיוחדת מהאירוע.

"כולם רוצים להיות על ראש ההר, אבל כל הכיף והסיפוק מגיע דווקא מלטפס עליו" אנדי רוני